MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 7663631
nr 766 3631
Byrå
4 lådor, Mahogny, längd: 62, djup: 36, höjd: 71
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juli 2012
kl 19:22:31
150 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr